BA1315 Logo met tekstjpg
Mini chefs maandag (groep 1 t/m 3)

Bij Mini Chefs krijgen kinderen de kans om in 6 weken op een leuke manier te leren over eten & voeding. Het leren van enkele basis kookvaardigheden kan de onafhankelijkheid bevorderen en de voldoening van het zien van een afgewerkt gerecht zal wonderen doen voor hun zelfverzekerdheid!

Geef je snel op om een mini chef te worden!

De kinderen worden uit school meegenomen door Baloe naar de BSO op Dorpsstraat 13, u kunt uw kind hier om 16.00 ophalen.

Locatie: Dorpsstraat 13

Docent: Maria van Baloe

Let op! Kinderen die gebruik maken van de opvang van Baloe: activiteiten van de Brede school Wormerland die door Baloe worden aangeboden zijn gratis voor de kinderen die op die dag gebruik maken van de opvang van Baloe. Inschrijven gaat via deze site. Graag wel alle gegevens invullen, het geld zal niet worden geïnd.

Overige informatie

Locatie(s): OBS De Eendragt

Wanneer: van 06/03/2023 tot 17/04/2023

Tijden: van 14:30 tot 16:00

Type Activiteit: Culinair

Organisator(en): Kinderwerk

Inschrijven

Prijs: €20,00